I\'m baackk :>
de SweetAsLemon · publicat 2 septembrie 2016 la 15:23
De revenire asa. Deci vreo 2 zile nu am avut net, si plictiseala din mine m-a facut si am desenat vreo 8 tipe jumate om, jumate fiinta magica/animal. Asta e Jelly Fish :>
De revenire asa. Deci vreo 2 zile nu am avut net, si plictiseala din mine m-a facut si am desenat vreo 8 tipe jumate om, jumate fiinta magica/animal. Asta e Jelly Fish :>