← galerie

I\'m baackk :>

de SweetAsLemon · publicat 2 septembrie 2016 la 15:23

De revenire asa. Deci vreo 2 zile nu am avut net, si plictiseala din mine m-a facut si am desenat vreo 8 tipe jumate om, jumate fiinta magica/animal. Asta e Jelly Fish :>

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.