← galerie

I REGRET NOTHING!

de SweetAsLemon · publicat 12 septembrie 2016 la 15:33

\ii ship-uiesc pe Licht si Lawless prea mult pentru propria mea sanatate... Gawd, Servamp iti ofera ship-uri pe tava, iar micuta mea inima de fujoshi nu mai poate T^T

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.