← galerie

Ceva desen naspa cu my babu bcs

de SweetAsLemon · publicat 19 septembrie 2016 la 17:10

AZI S-AU IMPLINIT 10 ANI DE CAND PRIMUL VOLUM MANGA KUROSHITSUJI A APARUT. Gosh ador anime-ul ala, e preferatul meu, iar Ciel e Bae. Acum las melodia asta aici. Are video fain https://www.youtube.com/watch?v=v4EjeDbHFJ0

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.