← galerie

Yaay, e gataa

de SweetAsLemon · publicat 2 octombrie 2016 la 10:32

Totodata, cu desenul asta, va anunt pe cei care au wattpad ca incurand voi incepe o carte noua, probabil Karmagisa si probabil cu asasini :> Va rog sa aruncati un ochi la ea cand v-a fi postata.

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.