In amintirea lui desen-kun
de SweetAsLemon · publicat 5 octombrie 2016 la 17:47
Welp, desen pierdut.. Din pacate nu am link-ul. Si asa era un shit de pastel care era oribil asa ca da..
Welp, desen pierdut.. Din pacate nu am link-ul. Si asa era un shit de pastel care era oribil asa ca da..