← galerie

In amintirea lui desen-kun

de SweetAsLemon · publicat 5 octombrie 2016 la 17:47

Welp, desen pierdut.. Din pacate nu am link-ul. Si asa era un shit de pastel care era oribil asa ca da..

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.