Meh, viam sa desenez ceva si aici. Am inceput si un desen cu JInx pe SAI, cei care ma aveti pe facebook o sa il puteti vedea cand va fi gata,
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.