← galerie

Om de zapada

de Fulg de zăpadă · publicat 19 decembrie 2016 la 14:54

Ce pot sa spun..ceva de sezon, doar ca noi nu prea avem zapada ;(

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.