← galerie

Queen Cat

de sakie chan · publicat 18 februarie 2017 la 10:32

Hei sunt sakie . Desenul asta e cam vechi si azi i-am facut doar ochii mda . Mi-am cam schimbat stilul dar tot sunt mandra de desen . Il voi continua eu candva cu coloratul si restul

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.