Hei sunt sakie . Desenul asta e cam vechi si azi i-am facut doar ochii mda . Mi-am cam schimbat stilul dar tot sunt mandra de desen . Il voi continua eu candva cu coloratul si restul
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.