She\'s sooo cute ;-; Am dat fail la palarie... de 5 ori cred. Apoi RAGE QUIT. Gata. Realizez ca prima oara iesise bine... FML.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.