← galerie

un catel pt toti desenatorii

de Oana-Cristinutza · publicat 2 mai 2008 la 11:22

daca imi veti da nota mica inseamna ca nu va apreciati pe voi, deci va rog sa imi dati 10!va rog sa ma votati k sa ajung in top!

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.