Hristos a inviat! Adevarat a inviat!nu am avut timp sa desenez de sarbatori pt ca am petrecut pastel
de vulpitza99 · publicat 9 mai 2008 la 10:15
si imi e frica s mai dsnz din cauza lu\'oana_cristinutza k da numai2(mie)nu o s mai dsnz o vrm,cred
si imi e frica s mai dsnz din cauza lu\'oana_cristinutza k da numai2(mie)nu o s mai dsnz o vrm,cred