← galerie

emo boy..trebuia sa fie fata da..

de amy_kiss · publicat 31 mai 2008 la 16:49

numi place stilul emo dar am incercat sa desenez..si mia iesit cv cv

tag-uri: #boy

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.