← galerie

primul meu peisaj:D

de kissu883 · publicat 4 iunie 2008 la 08:34

este dupa john martin - the eve of the deluge,1840. stiau ca arata determ,nu se comp cu originalul

Comentarii (13)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.