apusul...
de gabriela-97 · publicat 10 iunie 2008 la 10:16
am incercat shi eu...;)) merge ? shi va rog, dati-mi comm, ca sa am shi eu 20 sa va pot da inapoi
tag-uri: #sun
am incercat shi eu...;)) merge ? shi va rog, dati-mi comm, ca sa am shi eu 20 sa va pot da inapoi