← galerie

dex

de Mister :) · publicat 13 iunie 2008 la 12:37

am facut acest desen ca sa sarbatoresc faptul ca am luat premiu 2

Comentarii (38)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.