← galerie

SAD boy

de Rocksanyka · publicat 21 iunie 2008 la 09:25

un bayat trist cand a auzit povestea mea: chiar daka stau si 5 ore la un desen, tot nu imi iese :(

tag-uri: #sad

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.