SAD boy
de Rocksanyka · publicat 21 iunie 2008 la 09:25
un bayat trist cand a auzit povestea mea: chiar daka stau si 5 ore la un desen, tot nu imi iese :(
tag-uri: #sad
un bayat trist cand a auzit povestea mea: chiar daka stau si 5 ore la un desen, tot nu imi iese :(