← galerie

eu

de lion_ess · publicat 24 iunie 2008 la 11:41

e am fost la o competitie la CROSS 2008 si am iesit pe locul al 50 (erau peste 100 de fete de 5-6)

tag-uri: #competitie

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.