eu
de lion_ess · publicat 24 iunie 2008 la 11:41
e am fost la o competitie la CROSS 2008 si am iesit pe locul al 50 (erau peste 100 de fete de 5-6)
tag-uri: #competitie
e am fost la o competitie la CROSS 2008 si am iesit pe locul al 50 (erau peste 100 de fete de 5-6)