← galerie

picture

de windmaster · publicat 4 iulie 2008 la 16:31

poate e un pic cam sec dar asa se vede de pe balcon (o parte) care e din Cluj- sus la Calvaria

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.