sprite...
de madalyna08 · publicat 12 iulie 2008 la 11:45
punctul de la "i" e asa cum se vede in imaginea mik( nu stiu d c se vede asa cand maresc)...
punctul de la "i" e asa cum se vede in imaginea mik( nu stiu d c se vede asa cand maresc)...