← galerie

sprite...

de madalyna08 · publicat 12 iulie 2008 la 11:45

punctul de la "i" e asa cum se vede in imaginea mik( nu stiu d c se vede asa cand maresc)...

Comentarii (53)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.