← galerie

blood

de lion_ess · publicat 18 iulie 2008 la 12:30

pai acest desen n mi-a iesit cum mi-am dorit...dar daca va place sa nu ezitati sa votati (va rog) celor care m-au votat am sa le votezi si lor dupa ce fac 20 de desene MULTUMES!

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.