pai acest desen n mi-a iesit cum mi-am dorit...dar daca va place sa nu ezitati sa votati (va rog) celor care m-au votat am sa le votezi si lor dupa ce fac 20 de desene MULTUMES!
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.