← galerie

Nimeni nu sta in loc de lacrima mea...

de Nothing. · publicat 21 iulie 2008 la 10:26

Sunt Nothing (nimic) si nu sunt buna de nimic...

Comentarii (16)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.