← galerie

Naruto si Sai(neterminat)

de Ten-Ten · publicat 25 iulie 2008 la 19:05

Sai nu e prea reusit nu l-am mai facut niciodata.:)) oricum faza asta e amuzanta!

tag-uri: #sai#naruto

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.