Deseneaza
de alexuta_19_97 · publicat 26 iulie 2008 la 07:47
M-am chinuit o jumate de ora sa-l fac,cel mai greu fiind sa scriu,asa ca dati note mari!
tag-uri: #desenatori
M-am chinuit o jumate de ora sa-l fac,cel mai greu fiind sa scriu,asa ca dati note mari!