← galerie

acum,l-am colorat!!!votati-ma ca vreau sa ajung si eu cu macar un desen in top desene!!!!plzzzz!!!

de buruiana loredana · publicat 12 august 2008 la 10:15

care e mai frumos,schita sau desenul colorat???

tag-uri: #fete

Comentarii (13)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.