← galerie

hm ce sa zic si eu pe aici

de naruto0 · publicat 13 august 2008 la 20:56

inverc sa desenez da hm nu prea imi iese va rog comm ca sa va dau si eu poop la toti:X>:D<

tag-uri: #artista

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.