← galerie

Tupac

de Sand · publicat 8 aprilie 2007 la 20:01

..pt. cel mai nou prieten al meu...si pt. toti desenatorii carora le place 2pac...sper sa va placa

tag-uri: #Tupac

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.