← galerie

Un ingeras...primul meu desen din patul de spital

de didi1998 · publicat 22 august 2008 la 10:48

sper sa va placa si sami cititi descrierea!

Comentarii (33)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.