← galerie

un pahar...

de iri_nice_girl · publicat 25 august 2008 la 20:12

am incerct.. dar e cam nereusit...dar oricum banuiesc ca e destul de bun daca va e sete :D:D:D

tag-uri: #glass

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.