← galerie

Tare ca piatra...

de Nothing. · publicat 27 august 2008 la 07:32

M-ati convins, daca vreau sa invat sa desenez pot s-o fac si aici si oriunde altundeva...

Comentarii (15)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.