← galerie

Clover..nu prea reushit..mda..da fie..XD

de sakura 4 u · publicat 1 septembrie 2008 la 10:24

Clover in actiune..deshi preferata mea este Samy...XD:P

tag-uri: #clover

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.