← galerie

Ochiul urii..>:)

de sakura 4 u · publicat 3 septembrie 2008 la 09:44

un ochi plin de ura..=)) >:)>:)>:) shi am scris din greseala"ociul"in loc de ochiul=))

tag-uri: #ochi#ura

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.