← galerie

fiti bucurosi!...incepe scoala(mai e e putin)...sa fim seriosi, tuturor ni se face dor de scoala in

de anca95deea · publicat 5 septembrie 2008 la 12:05

Scoala e ceva minunat ce nu apreciem decat atunci cand nu o s-o mai intalnim...apreciati scoala!!

Comentarii (14)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.