← galerie

mdea...dak votati inseamna k a meritat makr 1% sa il fac :((

de anime-sasuke · publicat 11 septembrie 2008 la 13:27

ar fi trebui sa fie 2cirese,o bandana konoha sh un cutzit lasat langa o scrijeltura q satul frunzei

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.