← galerie

...I lost everything...that i loved.....

de Stroggos · publicat 20 septembrie 2008 la 16:08

something inside is broken.....it cannot be fixed.....da

tag-uri: #rk#dead#cry

Comentarii (15)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.