← galerie

Trandafir!...of,liniutele astea...

de *colorez.vise.cu.pixul* · publicat 24 octombrie 2008 la 16:41

va rog spuneti-mi ce parere aveti despre acest desen.!!!!

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.