← galerie

ramane gandul ca poate intr-o zi...

de Deeagreen · publicat 2 noiembrie 2008 la 08:16

am iubit pe cineva, dar a plecat... in tacere, lasand doar un bilet gol ...l-am aruncat cu furie in foc..dar nu rdea..asa mi-am dat seama ca incfa te iubesc

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.