← galerie

sad... ms tekutoki ca m-ai lasat sa il fac si eu :*

de my_4_ever · publicat 11 noiembrie 2008 la 18:02

dar tot sad is

tag-uri: #anime#sad

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.