← galerie

primul meu desen...yey...sper sa va placa:*

de shy_hinata · publicat 19 noiembrie 2008 la 21:53

sa comentatzi daka va place sau nu:P...;))

tag-uri: #hinata

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.