← galerie

O vizita in Gay-Land

de Axelander · publicat 22 noiembrie 2008 la 16:07

O vizita in Gay-Land nu poate fi atat de rea, nu? Asta te intrebi... Dar care e adevaratul ADEVAR?!

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.