← galerie

Diferite Emotii

de Axelander · publicat 22 noiembrie 2008 la 18:08

Omul e o fiinta foarte interesanta... Ba e trista, ba e vesela, ba e nervoasa, ba e proasta...

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.