← galerie

vine iarna brrr

de littleevilgirl · publicat 24 noiembrie 2008 la 15:09

la voi ninge ca la mine a nins sambata seara dar nu e asa multa zapada de fapt s-a topit

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.