← galerie

Doi...prieteni

de Ruxy15 · publicat 24 noiembrie 2008 la 20:34

A vrut sa fie ceva frumos, dar a iesit un kk ^_^

tag-uri: #iubiti#sarut

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.