← galerie

imi pasa de tine...

de ROSmary · publicat 28 noiembrie 2008 la 11:50

e o fata emo care plange dupa prietenul ei

tag-uri: #emo#iubire

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.