← galerie

at the summer...fuck the school

de UchihA_GirL · publicat 28 noiembrie 2008 la 20:45

mai nimica de facut...injuram putin si scoala,ca dea tezelor teroare,cate un elev plangea

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.