at the summer...fuck the school
de UchihA_GirL · publicat 28 noiembrie 2008 la 20:45
mai nimica de facut...injuram putin si scoala,ca dea tezelor teroare,cate un elev plangea
mai nimica de facut...injuram putin si scoala,ca dea tezelor teroare,cate un elev plangea