← galerie

...lonely heart...

de ranko-chan · publicat 13 decembrie 2008 la 18:34

I\'m sad pt ca maicamea s-a hotarat ca nu merita sa-mi ia o tableta grafica de craciun...

Comentarii (15)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.