← galerie

eom-istul

de ionik09 · publicat 14 decembrie 2008 la 07:41

o colega ma invatzat sa fac asha emo-itshtii dar ce vretzi e cam proasta(azi de pupa,maine se cearta shi poi-maine se saruta cu iuby al ei deci e o tacanita)

tag-uri: #intunecat

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.