← galerie

sasuke is sad

de anamariamateut · publicat 14 decembrie 2008 la 13:51

este sasuke si l am facut putin trist dar dragut este, ce parere aveti?

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.