← galerie

o pisicutza mare si dragutza... (tigru siberian)

de ranko-chan · publicat 15 decembrie 2008 la 14:01

nuj ce mi-a venit sa fac tigru, ca nu prea ma pricep la animale T.T ...se si vede dupa cum o iesit..

Comentarii (38)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.