← galerie

....Eu plimesc de Craciun tableta Grafika^^... shi Skate:D

de alexutza_punky · publicat 17 decembrie 2008 la 08:50

hi hi hi..... In sfarsit un desen colorat dar nereusit:(..pt asakuralina,betty,deny,kay, :sakur@:

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.