← galerie

waw am revenit dar nici nu mai styu sa desenez TTTOTTT

de alina<_> · publicat 17 decembrie 2008 la 19:11

o pe bune cei cu mine nu mai am indemanare, acuma daca am avuto vreodata =))

tag-uri: #tablouri

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.